Masáž proti celulitidě + ozonový zábal

 

Účinná masáž která pomáhá formovat postavu a podílí se na zlepšení kvality kůže. Kombinuje ruční tlakovou masáž a ozonový zábal.

Celulitida (správněji celulita) znamená stav kůže, kdy jsou na určitých partiích těla vidět hrbolky, dolíčky a nerovnosti. Celulita se projevuje především u žen díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva, než jaké je u mužů. Tukové buňky, které se usazují v podkoží, zvětšují svůj objem, nedostatkem místa se tlačí nahoru proti pokožce a vzniká kosmetický efekt – tzv. „pomerančová kůže“. Zbytnělé tukové buňky v podkoží utlačují kapiláry, zhoršuje se zásobování buněk a v mezibuněčném prostoru se hromadí tkáňová tekutina. Vzniká pocit tlaku a otoku, poškozuje se žilní funkce a funkce mízních cév. Lymfatický systém nemůže kvalitně pracovat a v těle se hromadí odpadní látky a toxiny.

Vznik celulity podporuje řada faktorů – např. nevhodná životospráva, genetické dispozice, stres, užívání některých léků… Kúra „masáží proti celulitidě“ projevy celulity zmírňuje, zlepšuje vzhled i pružnost kůže. Zeštíhluje, napomáhá regeneraci a v neposlední řadě je velice příjemná a relaxační. Speciální „anticelulitidová“ masáž působí na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimuluje metabolismus podkožních struktur. Ovlivňuje hluboký krevní i lymfatický systém, rozrušuje tukové tkáně. Masáží je ovlivněn kapilární systém i svaly, tak dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk, strií, jizviček a především zmírnění projevů celulity.

Po masáži následuje tlakový ozónový zábal, zasahující břicho, hýždě, boky a dolní končetiny v oblasti stehen. Aktivní ozón má výrazné hojivé účinky a stimuluje metabolismus buněk. Účinky masáže se projeví ihned po první proceduře.

Uvidíte, že Vaše kůže bude na první pohled více vypnutá, zpevněná a na dotek velmi příjemná. Doporučuji absolvovat celou kúru deseti procedur – nejlepších výsledků dosahujeme při dvou procedurách týdně po dobu pěti týdnů. Kromě zlepšení kvality kůže se pak můžete těšit z úbytku nadbytečného tuku v problémových partiích a zeštíhlení postavy až o několik centimetrů.

 
 

Novinky

Manikúra a nehtová modeláž - | Číst více...

Produkty firmy tianDe - | Číst více...

Svatební salon Mona - | Číst více...