Masáž lávovými kameny

 

Lávové kameny pocházejí z nitra samotné sopky, ukrývají v sobě její energii. Hluboko uložené magma, které sopka vychrlila, neobsahuje žádné póry, takže povrch opracovaných kamenů je hladký a masáž je velmi příjemná. Obsažené kovy udrží teplo z vodní lázně, kde se kameny nahřívají.

Při masáži máte pocit, jako by Vás někdo poléval teplem. Masér má horké kameny v dlaních, kterými teplo citlivě roznáší po celém těle. Teplo je energie, která se Vám touto masáží vlévá do svalů. Prostupuje hluboko do nich a Vy si odnášíte nezapomenutelný zážitek znovuzrození. Masáž horkými lávovými kameny je unikátní v hlubokém prohřátí a uvolnění svalu.

Podmanivá relaxační hudba, svit svíček, vůně exotických olejů a energie, která byla tisíce let uzavřená v samotném srdci sopky. Ta energie vyšla na povrch, můžeme toho využít a trochu té přírodní energie načerpat do sebe.

    Účinky masáže:
  • Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
  • Hluboce relaxuje a harmonizuje
  • Postupně prohřívá celé tělo
  • Pomáhá detoxikaci organismu
  • Vyrovnává energii v těle

Masáž lávovými kameny (Hot stones) je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje.

Kombinace tepla, dotyku a vůně ji právem řadí mezi královny masáží a stává se nezapomenutelným zážitkem.

Při terapii se využívá jak znalostí čínské medicíny (čakry, energetické dráhy), tak i prvků havajské masáže. Pracuje se zde především na uvolnění svalstva a na stresových drahách. Tuto terapii bychom mohli charakterizovat jako vysoce relaxační, antistresovou a harmonickou. Teplota ohřevu je v rozmezí cca 40-55 stupňů.

Teplo kamenů působí přes energetická centra v našem těle na naše energetické cesty - meridiány, které vedou od konečků prstů na nohou a na rukou ke všem orgánům našeho těla. Při zdravotních problémech bývají tyto meridiány často zablokované. Právě horké kameny dokáží povzbudit činnost orgánů, obnovit tok energie a tím dochází k odplavení toxinů z těla a celkové regeneraci.

Ve svalech dochází k uvolnění křečí, odstranění bolesti, ztuhlosti a regeneraci tkání. Otvírají se kožní póry.

Neméně důležitým je účinek masáží na psychiku, odstranění problémů se spánkem, koncentrací a na schopnost regenerace lidí, kteří jsou vystaveni dlouhodobému psychickému zatížení.

O blahodárných účincích kamenů ze ztuhlé lávy věděli už staří Číňané a Mayové, kteří prováděli masáže pomocí teplých kamenů, nebo přikládáním vzácných kamenů na tělo.

 
 

Novinky

Manikúra a nehtová modeláž - | Číst více...

Produkty firmy tianDe - | Číst více...

Svatební salon Mona - | Číst více...